Профорієнтаційна робота на Факультеті філології триває!

У п’ятницю, 25 листопада, у рамках проєкту “Університет для учнів” відбулася зустріч учнів 9-11 класів Івано-Франківських ліцеїв № 25 та № 10 з відповідальним секретарем Приймальної комісії університету, проректором з науково-педагогічної роботи, професором Едуардом Лапковським.
Едуард Йосипович ознайомив випускників  зі структурою університету, його спеціальностями. Основне завдання зустрічі полягало в зацікавленні учнів навчанням в Прикарпатському національному університеті.
Про освітні програми та спеціальності Факультету філології розповів декан факультету, доктор філологічних наук, професор Роман Голод.
Про студентське життя, різноманітні можливості щодо отримання стипендій,  студентське самоврядування, дозвілля та художню самодіяльність ознайомила учнів голова Студентського сенату Факультету філології Оксана Бойко.
Зустріч пройшла в надзвичайно теплій та дружній атмосфері.

Автор матеріалів: кафедра слов’янських мов ПНУ