На Факультеті філології відбулося урочисте вручення студентських квитків

У четвер, 24 листопада, в актовій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулося урочисте вручення студентських квитків здобувачам освіти 1 курсу ОР Бакалавр Факультету філології.

Дякуємо нашим креативним і талановитим першокурсникам за оригінальність їхніх виступів, дякуємо Голові студентського сенату Факультету філології Оксані Бойко за організацію та нагородження грамотою і солодким призом групи УМЛсо-11 у номінації “Найкраще відео про факультет у тіктоці”, дякуємо деканові Факультету філології проф. Романові Голоду за щирі слова вітання з нагоди урочистого вручення студентських квитків, дякуємо усім студентам та викладачам, котрі були присутніми на урочистостях, однак найбільше спасибі – нашим захисникам, фактично завдяки котрим нам вдалося провести зазначений захід!

В єдності – наша сила!