Запрошуємо до участі у відкритій щорічній науковій конференції «Мовна політика і мовна ситуація в Україні»

10 листопада 2022 року о 15 годині в рамках Тижня української писемності та мови кафедра української мови Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проводить відкриту щорічну наукову конференцію «Мовна політика і мовна ситуація в Україні».
Тематика конференції
🔹Функціонування української мови як державної: здобутки та перспективи.
🔹Українська мова в засобах масової інформації та рекламі.
🔹Українська мова в освіті, науці, художній літературі, музиці.
🔹Українська мова в інтернет-просторі.
🔹Основні проблеми сучасного українського мовлення: суржик, вульгаризація, примітивізація…
🔹Лінгвоцид української мови: історія та сьогодення.
🔹Мовна ситуація та мовна політика в інших країнах.
До участі запрошуємо студентів усіх спеціальностей вищих навчальних закладів, коледжів та учнів 10-11 класів ліцеїв.
Учасникам конференції до 5 листопада 2022 року необхідно надіслати заявку, заповнивши анкету за покликанням https://forms.gle/vraSyZ2CbQkxGdb17
Додаткову інформацію можна отримати, написавши на електронну адресу irina.dzhocnka@gmail.com (Ірина Джочка) або ozdjuk@gmail.com (Оксана Ципердюк).
Форма участі: дистанційна.
Вимоги до виступів: тривалість 7-10 хв, наявність презентації (бажано), стиль – науковий або науково-популярний. Кожному учасникові конференції буде надіслано електронний сертифікат.
Напередодні конференції кожному учасникові буде надіслано запрошення-програму з покликаннями для приєднання до наукового заходу.
Автор матеріалів: кафедра української мови Факультету філології ПНУ