Доцентка кафедри слов’янських мов Олена Пелехата – Стипендіатка Інституту славістики ПАН – виступила на семінарі з циклу Sławistyczne środy IS PAN у Варшаві

У рамках програми підтримки українських науковців, організованої Польською Академією Наук,  доцентка кафедри слов’янських мов Олена Пелехата є стипендіаткою Інституту Славістики ПАН, Варшава (керівник – Габріела Аугустиняк-Жмуда, ад’юнктка ІС ПАН).

8 червня доцентка Олена Пелехата виступила на семінарі з циклу Sławistyczne środy  IS PAN у Варшаві з підсумковим рефератом, який присвячений дослідженню проблеми мовних самоідентифікацій (чотири вікові групи) на матеріалі анкет, зібраних у 2019-2022рр. Представлений рапорт є частиною соціолінгвістичного дослідження, яке порушує проблеми мовної ідеології та управління мовою, що передбачає аналіз функціонування польської мови в Івано-Франківську (давньому Станіславові).