Відбулося чергове засідання вченої ради Факультету філології

09 червня 2022 року на Факультеті філології відбулося чергове засідання вченої ради, на якому було обговорено і затверджено звіти керівників практик (доповідали доцентки кафедри загального і германського мовознавства Валентина Грещук, кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Алла Мартинець, кафедри слов’янських мов Ольга Лазарович, професорка кафедри української літератури Ольга Слоньовська), а також прийнято рішення щодо оновлення низки освітніх програм, які реалізуються в нашому структурному підрозділі. В обговоренні відповідних ОП взяли участь завідувачі кафедр, зокрема професори Степан Хороб, Микола Лесюк, Олександр Холод, Ігор Козлик, члени вченої ради факультету та гаранти освітніх програм.

Голова вченої ради – декан Факультету філології, професор Роман Голод подякував гарантам освітніх програм, завідувачам кафедр та усім членам вченої ради факультету за конструктивну співпрацю.