На Факультеті філології відбувся “День відкритих дверей”!

04 червня об 11 год на Факультеті філології відбувся черговий профорієнтаційний захід “День відкритих дверей”, на якому абітурієнти мали унікальну можливість поспілкуватися як із викладачами нашого структурного підрозділу, так і з своїми старшими колегами – представниками Студентського сенату факультету.

Із вітальним словом до присутніх звернувся декан Факультету філології, проф. Роман Голод, який наголосив на важливості правильного вибору майбутньої професії.

Сенаторка Факультету Оксана Бойко наголосила: “Ще три роки тому я стояла перед вибором майбутньої професії, а вже сьогодні сама разом із моїми наставниками зустрічаю абітурієнтів на Факультеті філології! Час летить невблаганно швидко, але одне лишається незмінним – моя любов до філології та людей, які мене вчать її любити!”

Дякуємо усім за активність та запрошуємо на навчання на Факультет філології!