“Ангели перемоги”: студенти Факультету філології підтримують бойовий дух наших військових

Студенти Факультету філології на чолі з деканатом та студентським сенатом факультету на волонтерських засадах долучилися до підтримки бойового духу ЗСУ: креативний підхід студентів та величезне бажання долучитися до нашої майбутньої перемоги – все це в комплексі забезпечило виготовлення “Ангелів миру та перемоги”, котрі слугуватимуть оберегом для наших військослужбовців на передовій.

Виготовлені фігурки ангелів із тканини дещо нагадують ляльку-мотанку, котра в давні часи виконувала важливу функцію оберега та талісмана для родини. Лялька-мотанка, чи не єдина представниця світу іграшок, яка не ніколи не має власного імені. Вважалося що даючи ім’я ляльці можна або потривожити душі померлих родичів або накликати нечисть в будинок. В українській культурі мотанки є символом родючості, достатку та оберегом для родини. Такі ляльки дуже часто ставали справжніми сімейними реліквіями та передавалися з покоління в покоління.

Сподіваємося, що виготовлені власноруч нашими студентами ангелочки, будуть слугувати оберегом для тих, хто нас захищає!

Разом до спільної перемоги!