Відбулася XIV Міжнародна наукова конференція «Семантика мови і тексту»

23-24 вересня відбулася XIV Міжнародна наукова конференція «Семантика мови і тексту». Організатори конференції – кафедра загального та германського мовознавства і кафедра української мови Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і кафедра україністики Варшавського університету.
Учасниками конференції стали мовознавці провідних наукових установ Києва, Львова, Чернівців, Івано-Франківська, Дрогобича, Варшави, Познані, Стамбула, Мінська.
Завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор Василь Ґрещук очолив дискусійну панель «Лексична семантика». Науковець виступив із доповіддю «Семантичні парадокси діалектного слова». У роботі наукової панелі взяли участь доцентки Марія Брус («Лінгвалізація образу дружини в новелістиці Василя Стефаника») і Любов Пена («Мовознавча термінологія в “Нарисах з української синтакси” Сергія Смеречинського»).
Модератором дискусійної панелі «Граматична семантика» виступив доктор філологічних наук, професор Володимир Барчук. На конференцію він підготував доповідь «Часопростір у “Палімпсестах” Василя Стуса».
На зображенні може бути: 4 людини та текст «xIV Û мжнародна наукова конференция семантика мовиі тексту"> 23.09 10:00:000 Natalia я валентинагрещук の валентина грещук & включить микрофон запустить видео ↑ совместный доступ :) частники чат»
На зображенні може бути: 3 людини та текст
На зображенні може бути: 2 людини та текст «мжнародна наукова конференция семантика мови ексту 3.09. Natalia 10:00:000 చ подключить аудио запусти запуститьвидео совмест доступ настники чат»
На зображенні може бути: екран