Вийшов другий том словника “Гуцульська діалектна лексика та фраземіка в українській художній мові”

До дня української мови та писемності вийшов другий том словника “Гуцульська діалектна лексика та фраземіка в українській художній мові”! Це перший словник, у якому лексикографічно опрацьовано діалектну лексику й фраземіку одного говору (гуцульського), освоєну мовою української художньої літератури.

Автором ідеї та концепції, керівником проєкту та відповідальним редактором є доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Василь Васильович Ґрещук, матеріали до словникових статей підготували кандидати філологічних наук, доценти кафедри української мови Іван Думчак і Віра Пітель, кандидат філологічних наук, доцент кафедри загального та германського мовознавства Валентина Ґрещук, а також кандидати філологічних наук Роман Бачкур і Лілія Париляк.