Профорієнтація у Іваниківській школі Богородчанського району

З невимушеної розмови з старшокласниками розпочалася профорієнтаційна зустріч з учнями 11 класу Іваниківської школи Богородчанського району, у якій взяли участь викладачі кафедри світової літератури доц. А. М. Мартинець, доц. І. В. Девдюк та викладачі кафедри слов’янських мов доц. О. М. Пелехата, доц. О. М. Лазарович та старший викладач Саманта Бусіло.

Пропозиція розказати про власні інтереси, зацікавлення та мрії дозволила молодим людям почуватися комфортно і бути на зустрічі не тільки пасивними слухачами, але і активними її учасниками, задавати запитання та вести розмову на суб’єкт-суб’єктному рівні. Сподіваємося, що наша інформація зацікавила молодих людей і уже у найближчому майбутньому вони стануть членами нашої дружньої філологічної родини.