Вийшов у світ І том словника «Гуцульська діалектна лексика та фраземіка в українській художній мові».

Гуцульська діалектна лексика та фраземіка в українській художній мові” – це перший словник, у якому лексикографічно опрацьовано діалектну лексику й фраземіку одного говору (гуцульського), освоєну мовою української художньої літератури. У словникових статтях охарактеризовано значення понад 7,5 тисяч гуцульських діалектизмів, не враховуючи фонетичних варіантів, проілюстровано використання їх кожним автором у своїх художніх текстах із паспортизацією, відзначено їх образне вживання.

Для мовознавців, викладачів, аспірантів, студентів філологічних спеціальностей, учителів, письменників, краєзнавців, працівників видавництв і всіх, хто закоханий у самобутнє народне слово.

Зі словником вже встигли ознайомитися студентки IV курсу спеціальності «Філологія (Українська мова і література)».