Освітній проєкт студентів-полоністів “Варшава – місто свободи”

Cтуденти поліністики та викладачі кафедри слов’янських мов взяли участь в освітньому проєкті “Варшава – місто свободи”. В рамках програми відвідали історичну частину міста та найважливіші пам’ятки столиці, взяли участь у міській грі, дізналися зворушливу історію Варшави та пройшли літературними стежками видатних польських митців. Студенти та викладачі відвідали Королівський замок, музей Варшавського повстання та Науковий центр “Коперник”. Окрім того, учасники проєкту мали можливість взяти участь у мультимедіальному, присвяченому варшавським легендам, видовищі у парку Фонтанів.

В останній день перебування, студенти змогли ознайомитися з фондами бібліотеки Варшавського університету та скористатися з можливoсті підбору матеріалів із тематики бакальаврських і магістерських робіт. Проєкт був організований кафедрою слов’янських мов, спільно з Центром польської культури та європейського діалогу у місті Івано-Франківську, а також завдяки підтримці фонду “Допомога полякам на сході” за кошти Сенату Республіки Польща.