Читання пам’яті професора Степана Пушика

27 лютого в приміщенні наукової бібліотеки відбулися читання пам’яті видатного українського письменника, поета, літературознавця, фольклориста, журналіста, громадсько-культурного і політичного діяча, народного депутата України I демократичного скликання, лауреата Державної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України, члена Спілки письменників України, кандидата філологічних наук, професора Степана Григоровича Пушика.

Даний захід організувала кафедра українськоїлітератури факультету філології, на якій багато років працював і творив професор Пушик. Модератором зустрічі виступив завідувач кафедри української літератури, професор Степан Хороб. Вшанувати пам’ять Степана Пушика прийшли ректор університету Ігор Цепенда, колеги-викладачі, студенти, його рідні та друзі.

Під час зустрічі студенти-філологи прочитали поезію Степана Пушика.